BEZPEČNĚ, KDYKOLIV A KDEKOLIV

Snem každé firmy je komunikovat, spolupracovat a být v kontaktu. S produkty Kerio se sen stává skutečností.

KERIO

Jsme certifikovaným GOLD partnerem společnosti GFI (Kerio Technologies). U našich zákazníků jsme provedli a máme dlouhodobě ve správě již řádově desítky implementací produktů Kerio. Jsme partnery nejvyšší úrovně, prodáváme výhodně nové licence, rozšíření, prodloužení a vybrané produkty můžeme i bezplatně zapůjčit.

KONTAKTY

kerio@4service.cz

+420 605 275 094

ODKAZY

GFI

Kerio Software Archiv

GFI Gold Partner (certifikovaný partner nejvyšší úrovně).

Kerio Control

Řešení pro unifikované zabezpečení sítě. S Kerio Control ochráníte svou síť před viry, malwarem a zákeřnými aktivitami. Je to velice snadné. Kerio Control v sobě spojuje vlastnosti Next-Generation Firewallu – síťový firewall a směrovač, detekci a prevenci útoků (IPS), antivirovou ochranu, VPN a filtrování webového obsahu a aplikací. Tyto komplexní funkce a bezkonkurenční flexibilita nasazení činí z Kerio Control ideální volbu pro malé a středně velké firmy.

ODKAZY

Kerio Control

Kerio Connect

Podnikový e-mail stvořený pro vaše podnikání. Díky poštovnímu serveru Kerio Connect je správa firemních e-mailů, kalendářů, kontaktů a úkolů snadná a cenově dostupná. Kerio Connect poskytuje okamžitý, zabezpečený přístup k firemní komunikaci - kdykoliv, kdekoliv a na kterémkoliv zařízení. A to vše bez zbytečných složitostí a nákladné režie.

ODKAZY

Kerio Connect